Alanya Clublar

alanya clublar
Posted by admin Category: Uncategorized

Alanya’nın eşsiz güzelliğini görmek isteyenler ve Alanya clublar’ı ile geceleri de gündüzleri kadar harika bir zaman geçirmek isteyenler için Club Summer Garden müşterilerine çok özel imkanlar sunmuştur.

Gece organizasyonlarının baş sahibi olan Club Summer Garden ile geceleri de hareketli dakikalar bizleri beklemektedir. Yurt içi ve yurt dışından gelen kaliteli sanatçı ve DJ’ler ile müzik eşliğinde bir konsept hizmeti hazırlamıştır. Özel menüler, restoran keyfi, geceye hazırlık aşaması ve disko hizmetleri ile gümümüzü dolu dolu geçirebilmekteyiz. Yeme ve içme hizmetlerinde sınır tanımayan hızlı servis ağı ile Club Summer Garden Alanya clublar en gözde mekanlar arasındaki yerini almıştır.

Hareketli müzik ve canlı performanslara tanık olarak sevdiğimiz insanlar ile harika zamanlar geçirmekte ve Alanya’nın ambiyansını en iyi şekilde solumaktayız. Club Summer Garden hizmetleri kusursuz bir şekilde gerçekleşmekte ve ortam muhteşem güzellikte dizayn edilmiştir.

Bu sayede bar, havuz ve özel VIP keyfini bir arada yaşayabiliyor müzik eşliğinde tüm aktivitelerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Servis konusunda sınırsız geniş bir hizmeti olduğu için istediğiniz her şeyi Club Summer Garden de bulabilmek mümkün. Alanya clublar diyince akla ilk gelen mekan olan Summer Garden gece kulübü ile artık daha hareketli ve eğlenceli geçmektedir.  Akşam 23’ten sabah 5’e kadar süren çılgın etkinlik sayesinde artık Alanya clublar’ı Summer Garden ile başlıyor.

Club Summer Garden 1991’de kurulduğu ilk günden beri sizleri kaliteli hizmet, müzik ve eğlence ile buluşturmak öncelikli hedefidir.

Dostlarınızla buluşup, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, özel günlerinizi en coşkulu şekilde yaşayabileceğiniz, eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz Club Summer Garden, cezbedici tropikal bahçe konseptinde 4 barı, havuzu ve özel VIP katıyla sizleri bekliyor.

Alanya gece hayatı’nı en güzel şekilde, muhteşem müziklerle ve olağanüstü bir atmosferle yaşamak mı istiyorsunuz? Yazı deniz, kum, güneş, gece hayatı şeklinde yaşamak mı istiyorsunuz? O zaman gece hayatını doya doya yaşamak için sizi Club Summer Garden’a bekliyoruz.

Alanya Clublar’ından Club Summer Garden, Eğlencenin Tek Adresi

Kendini eğlence anlayışı ve müşteri odaklı hizmeti ile farklılaştıran Club Summer Garden; en güzel kokteylleri hazırlayan profesyonel barmenleri, sizlere en iyi servisi vermeye amade garsonları, eğlenceyi doruklara çıkaran resident ve yerli ya da yabancı konuk DJ’leri, alanında profesyonel tecrübenizi en rahat şekilde yaşatmayı amaç edinen yönetim kadrosu ile Alanya gece hayatı adına sizlere eşsiz bir tecrübe sunuyor.

Rezevasyon yaptırmak için iletişim bölümümüzde yer alan telefonlardan arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>