Alanya Disko’larının İncisi Club Summer Garden

alanya disko
Posted by admin Category: Uncategorized

Tatil yapmanın en güzel taraflarından biri deniz, güneş, kum gibi rahatlatıcı ve dinlendirici faaliyetlerin sonrasında gelen alanya disko’larıdır. Özellikle tamamen turizme dayalı bir hayatın süregeldiği tatil beldelerinde müziğin ve eğlencenin tadına doyum olmaz.

Akdeniz Bölgesinin incisi konumunda olan Alanya’da disko konusunda da oldukça dikkat çekici alternatifler sunan bir tatil beldesidir, Alanya. En iyi seçeneklerden birini değerlendirerek gece hayatının tadını çıkarmak isterseniz Club Summer Garden’ı ziyaret edilecek gece kulüpleri listenize almanızı tavsiye ederiz. 1991 yılından beri Alanya disko sektöründe faaliyet gösteren bu muhteşem işletme, kurulduğu ilk günden beri müşterilerinin hiç azalmayan ilgisiyle başarı grafiğini her zaman yukarıda tutmayı başarmıştır.

Alanya Disko Denilince Akla İlk Gelen Mekan, Club Summer Garden

Son derece şık, tropikal konseptli geniş bir bahçe içine kurulu olan ve her zaman en kaliteli müzikler eşliğinde, en yüksek düzeyde eğlence sunmayı hedefleyerek Alanya disko’ları tercihleri arasında daima ilk sıralarda yer alan işletmenin yıllara dayanan bir tecrübesi ve hiç bozulmayan bir kalite çizgisi bulunuyor.

Her gece yerli ve yabancı DJ’lerle kendinden geçene, sabahın ilk ışıklarını görene kadar süren eğlencelerle adını duyuran işletme aynı zamanda konsept partilerle de konuklarıyla buluşuyor. Şimdiye kadar Mark Knight, Krystal Roxx, David Penn, Milk&Sugar, DJ Abel Ramos, Sıla, Serdar Ortaç, Ozan Doğulu, Suat Ateşdağlı, Sinan Akçıl, DJ Funky C gibi isimleri sahnesinde ağırlayan disko; sanatçıların performansı, ışık ve dans show’ları ile de eğlenenlerden tam not alıyor. Aynı zamanda bar’larındaki uzman barmenler ve müşterisine en iyi sunmayı amaç edinen garsonları ile de konuklarına eşsiz bir hizmet sunmayı amaçlıyor.

Eğlenceli bir gece geçirmek isteyenler için hiç düşünmeden tavsiye edebileceğimiz bu kulübün ayrıca kayda değer Summer Garden Kitchen adında bir restoranı da bulunmakta. Gerek başlangıçları, gerekse salataları ve ana yemekleri ile göz dolduran lezzetli seçenekleri arasında ayrıca pizzalar, makarnalar ve çeşitli et yemekleri de bulunuyor. Özel gece ve toplantılarınızda da başvurabileceğiniz bu işletme sunduğu hizmetleri ile akşam ve gecelerinize renk katıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>