Alanya Gece Hayatı

Posted by admin Category: Uncategorized

Alanya gece hayatı denilince akla ilk gelen yerlerden birisidir Club Summer Garden. Alanya şehir merkezine sadece 12 kilometre uzakta bir açık hava gece kulübü Club Summer Garden her sene mayıs ayında konuklarına kapılarını açıyor. Aynı zamanda 1800 kişilik bir kapasiteye sahip olan gece kulübü, Alanya gece hayatı kültürünün de oluşmasında büyük rol oynadı. 15 yıldır Konaklı’da sevenleriyle buluşan kulüp, hareketli ve kalabalık gece hayatına sahip olan Akdeniz bölgesinde müzik tabanlı etkinliklerin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki sanatçı ve DJ’lerin anlı performanslarıyla sahne programını dolduran bir gece kulübüdür.

Yüksek kalitedeki ışık ve ses sistemleri ambiyansın daha hareketli geçmesini ve kendimizden geçmemizi sağlıyor. Hareketli canlı performanslara kapılmamak elde değil. Gece boyunca yerimizde duramadan Summer Garden’a gelen DJ performanslarını hayranlıkla izliyor ve yurt içi kimi zamanda yurt dışından getirdiği sanatçıların müzikleriyle gece boyunca çılgınlar gibi eğleniyoruz.

En hit parçaların çalındığı ve gece hayatının muhteşem geçtiği Summer Garden ile Alanya gece hayatı bizler için çok güzel zamanlar eşliğinde geçmektedir. Ayrıca gelen ziyaretçilerine müzik keyfinin yanında Summer Garden Kitchen’de özel aşçılar tarafından hazırlanmış olan yemek ziyafetini sunmuş olması Summer Garden’ın ayrı bir güzel tarafıdır diyebiliriz.

Alanya Gece Hayatı at it’s best.

Harika hazırlanmış menüler DJ ve sanatçı performansları, dans showlar ve havuz başındaki özel mekanlarıyla gecemiz artık daha eğlenceli geçmektedir. Club Summer Garden Alanya gece hayatı’nda saat dinlemeksizin gece boyunca gelen ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Bu sayede bizlerde hareketli parçalar eşliğinde özel ışık sistemlerin ortaya yansımaları ile diskonun tadını çıkarmakta ve her dakika ortamda ki ambiyanstan haz almaktayız. Kulübümüz Serdar Ortaç, Sıla, DJ Funky C, Suat Ateşdağlı, Sinan Akçıl, Gizem Şevik gibi Türk sanatçı ve DJ’lerin yanında; DJ Abel Ramos, David Penn, Milk&Sugar, HedKandiKyrstalRoxx, Mark Knight gibi yabancı DJ’lere ve İbiza Planet Party, Türkçe ve Yabancı Pop geceleri gibi konsept partilere de ev sahipliği yapmaktadır.

Alanya gece hayatı mekanları içerisinde kaliteli hizmetleri gerçekleştiren Summer Garden, bizler de dâhil olmak üzere çoğu kişi tarafından akıl edilen harika ambiyansa sahip gece kulüplerindendir. Zaten gece kulübündeki kalabalık insan topluluğundan da Summer’ın bu denli favori olduğunu anlamamak mümkün değil. Sabaha kadar eğlence ile harika saatler yaşanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>