Alanya Gece Kulüpleri

alanya gece kulüpleri
Posted by admin Category: Uncategorized

Alanya gece kulüpleri… Hayatın deli gibi aktığı, zamanın durduğu, dünyanın her yerinden insanları aynı çatı altında buluşturan sihirli mekanlar.

Evine beş dakikalık bir mesafede bir-iki bira içen İstanbul’lulardan ziyade koca bir güruhun içine dalıp günün, tatilciler için ise bir senenin yükünü omuzlarından atmak isteyenlerin uğrak mekanı Alanya gece kulüpleri. Bu gecelerde kendini yollara, eğlencenin dibine vuran ayağında en rahat spor ayakkabısıyla dans eden Norveç’lilerden tutun da şıkır şıkır kıyafetleriyle eğlenen kız erkek karışık büyük Alman grupları da görmek mümkün.

Alanya ülkemizde en çok dikkati çeken ve kaliteli geceleri ile bilinen mevkilerimiz arasındadır. Alanya ‘yı bu kadar özel kılan adreslerden birisi de Club Summer Garden gece kulübüdür. İstediğimiz tüm imkanları bizlere en iyi şekilde sunan bu adres ile saat dinlemeden sınırsız müzik keyfini sabaha kadar yaşamakta ve her saniye ortamdan oldukça fazla keyif almaktayız. Özel menüler, canlı DJ performanslar eşliğinde soluksuz bir gece yaşamak isteyen tüm kişiler için en doğru adreslerden birisidir Summer Garden.

Wonders of Alanya Gece Kulüpleri

Pek çok ziyaretçilerini ağırlayarak ortamdaki istenen hareketliliği sağlayan bu adres ile içecek, yemek, müzik ve atmosferin tadını doyasıya çıkartabiliyoruz. Ülkenin pek çok yerinden bu atmosferi en ince ayrıntısına kadar yakından görmek ve eğlenceyi sabaha kadar yaşamak isteyenler bu mekâna giriş yapmakta ve gece boyunca dans keyiflerini yaşamaktadırlar. Kalitenin adresi olan bu mekanda her anımızı oldukça eğlenceli bir şekilde geçirmekteyiz. 4 barı, havuzu ve özel VIP katından dilersek faydalanabiliyoruz. Alanya gece kulüpleri ziyaretçilerinin çoğu eğlenceyi seven topluluktan oluştuğu için ortamdaki amaç sadece doyasıya eğlenmek.

Resident DJ’lerin yanında her sene yerli ve yabancı birbirinden ünlü DJ’ler ve sanatçılar unutulmaz konserlerle izleyenlerine sihirli geceler yaşatırlar. Bu külüplerin en iyilerinden biri olan Club Summer Garden da her sene yerli ve yabancı DJ’ler ve sanatçıları hayranları ile buluşturuyor. Bunlardan bazıları ise: Bob Sinclair, Sıla, Dj Abel Ramos, Ozan Doğulu – Ece Seçkin, Dj Suat Ateşdağlı, David Penn, Milk&Sugar, Serdar Ortaç, Sinan Akçıl, Gizem Şevik, HedKandi Krystal Roxx, Mark Knight, Volga Tamöz, Reel 2 Relal – Mad Stuntman, DJ Funky C, Merve Özbey – Erdem Kınay, Bengü – Erdem Kınay, Inusa Dawuda, Hande Yener – Ozan Doğulu ve sayılamayacak kadar çok isim Club Summer Garden kalitesiyle hayranları ile buluştu.

Alanya gece kulüpleri bütün stresinizi, yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir hizmeti sunduğu için en ünlü sanatçıları bile mekanda ağırlayarak coşmamıza yardımcı olmaktadır. Alanya eğlence merkezleri içerisinde tek adres Summer Garden kulüp.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>