Alanya Geceleri

alanya geceleri
Posted by admin Category: Uncategorized

Her gece sabaha kadar süren eğlenceleri ile Alanya geceleri denildiğinde akla gelen ilk durak noktası Club Summer Garden’dır. Tatil beldelerinin göz bebeği konumunda olan Alanya’nın, özellikle yaz aylarındaki hareketliliği dikkat çekici niteliktedir. Bu kadar hareketli bir gece hayatı olan beldede, güzel bir tatil haftası geçirmeyi isteyenler tarafında Alanya için araştırma yaparken, karşılarına çıkan bu sitenin kesinlikle kişileri doğru mekana gitmelerine yardımcı olacaktır. Sürekli farklı konsept ve içeriklerle müzik keyfi verilmekte olduğu görülen mekanın, en ilgi çekici fotoğraflarıyla bezenmiş sitesi oldukça ilgi çekici bir görsellik katmaktadır.

Ünlü sanatçılar ve DJ’lerle Alanya geceleri’ne damgasını vuran mekan, 1991’de kurulduğundan bu yana tatilcilerin vazgeçilmezi olmuştur. Gelecek olan sanatçıların ve DJ’lerin programlarına erişim rahatlığı sağlayan mekanın tanıtım sitesi, en sevdiğiniz sanatçıları izlemek, gün ve saatlerini kaçırmamak için haberdar olabileceğiniz bir rehber durumunda. Summer Garden Kitchen restoranında yenecek enfes yemeklerin ve keyifli akşam yemek planlarının seçiminde de ilk sıralarda yer alan mekana gitmeden önce, sitede yemek menülerini ve içecek menülerini görmenizi sağlayan sekmeler bulunmaktadır. Hiçbir sürprizle karşılaşmamak adına, herkesin sevdiği şeylere ulaşabilmeleri için şeffaf bir çalışma yapan mekan, sitedeki çalışmalarıyla da bunu destekler niteliktedir.

Alanya Geceleri in the Flock

Eğlenceyi sevenler için, Alanya geceleri tercihleri içerisinde en iyi olan mekanda, sevdikleriyle ve dostlarıyla keyifli dakikalar geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olacak mekan için, internet sitesinin iletişim adreslerinden rezervasyon yapılabileceği gibi, galerideki fotoğraflarla daha önce yapılan etkinliklere bakarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Burada Dr. Jekyll uykuda, Mr. Hyde ise iktidarda. Kısacası Summer Garden, ikinci boyutta.

Saat 11’de başlayan warm-up müziklerle başlayan eğlence yerli ve yabancı hit’lerle sabahın 5’ine kadar devam ediyor. Summer Garden’ın alamet-i farikası şovlar gece boyunca sürüyor ve bir noktadan sonra gecenin odağı sıradaki şovu merakla beklemek oluyor. Hele ki aksiyonun hemen önündeki masadaysanız gözünüz dansçılara takılıp kalıyor. Şovları ve çılgınca dans eden insanları izlerken içkilerinizi yudumlamak da size kalıyor. Şimdi bu yazıyı okuduğunuz yatağınızdan kalkın ve Club Summer Garden’ın yolunu tutun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>